Tadilat

Tadilat

Tadilat

Yaşamın olduğu her alanda zamana bağlı olarak tadilat işleri ortaya çıkıyor. En çok vakit geçirdiğimiz alan olan evlerde kapı tadilatı, pencere tadilatı, mutfak tadilatı ve daha birçok tadilat gerekebiliyor. Sağlıklı ve konforlu yaşam için gerekli olan tadilat, aynı zamanda yapı değerini artıran ve kesinlikle dayanıklılığını olumlu yönde etkileyen çalışmalar bütünüdür. Evkon Yapı tadilat ekibimiz, bir evi yenilemek için dekorasyon ve tadilatın elzem olduğunu belirtiyor.

Tadilat İşleri | Evkon Yapı

Tadilat kapsamına her şey girebiliyor; tesisatta problem, çatıda akma, asma tavanlarda deformasyon, yalıtımda sıkıntı, kapı ve pencerelerde işlevsizlik… Dairelerin her köşesi tadilat gerektiren alanlar sayılıyor. Bazen sadece görsel açıdan daha modern göstermek amacıyla tadilat ve dekorasyon gerekli olabiliyor. Evkon Yapı, yaşadığınız ya da çalıştığınız alanlardaki yapısal tadilatları, dekorasyon tadilatlarını size özel şekilde üstleniyor.

Tadilat İşleri | Evkon Yapı

Tadilat İşleri | Evkon Yapı

Çağdaş, işlevsel, şık ve konforlu yapılara kavuşmak için Evkon Yapı ile tanışmalısınız. Ekibimiz mutfak, banyo, tuvalet, yatak odaları, salon, oturma odası ve antrelerde muhteşem tasarımlara imza atıyor, tadilat kapsamında dairenizi yeniliyor. Evkon Yapı’nın tasarım ve tadilat gücünden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin, en uygun bütçelerle evinizi yenileyin.

İnşaat Tadilatı

İnşaat tadilat, aslında iç içe ve birbiri ile ilişkili olan iki kavramdır. Tadilatın yapıldığı alanda ya da evde ufak çaplı bir inşaat çalışmasının da olacağı bir gerçektir. Kapsamlı alanlar için yapılan tadilat işlemleri, alanın neredeyse tamamının bir inşaata dönüşmesine neden olacaktır.

Tadilat İşleri | Evkon Yapı

İnşaat tadilatı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi, sizler için en kaliteli inşaat tadilat işlemlerini yapmaya son sürat devam etmektedir.

Tadilat İşleri | Evkon Yapı

İnşaat Tadilatı için Gerekli Belgeler

İnşaat tadilat işlemleri için çeşitli izin talepleri oldukça önemlidir. İmar yönetmeliğine göre mutlaka yapı ruhsatının yeni bir proje ile revize edilmesi gereklidir. Bu işlemler sırasında gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Tapu tescilini gösteren belge
  • Mimari inşaat tadilat projesi
  • Başvuruyu yapan şirkete ait olan vergi no
  • İmar durumunu gösteren belge
  • Başvuru dilekçesi

Planlı alan yönetmeliği kapsamında gerekli olan proje, mimarlar tarafından çizilir ve yönetmelik gereğince onaylatılır. Hazır olarak duran projeye ekstra olarak bir proje daha ilave edilir ve onaya sunulur. Daire ya da işyerleri sıfırdan projelendirilemez. Bu sebepten ötürü, tadilat işi, inşaat tadilat işlemleri olarak geçer. İnşaat tadilat işlemleri başvurusu olmadan yapılan bütün inşaat işlemleri, "kaçak yapı" olarak isimlendirilir.

Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat Tadilatı Fiyatları

İnşaat tadilatı fiyatları, yapılan inşaat tadilat işlemine göre değişkenlik göstermektedir. Ekstra olarak, tadilat işleminin yapılacağı alanın büyüklüğü de fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Örnek olarak, inşaat tadilat işleminin yapılacağı alan oldukça büyükse, fiyatlar daha pahalı olabilir; bunun aksine, inşaat tadilat işleminin yapılacağı alan daha küçükse, fiyatlar daha uygun fiyatlı olabilir. Aynı zamanda, inşaat tadilat işlemleri sırasında kullanılan ek ürünler ve malzemeler de fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü, inşaat tadilat fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. İnşaat tadilatı fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketine uğrayabilir ve gerekli bilgileri edinebilirsiniz.