Boya

Boya

Boya

Evinizin veya iş yerinizin harika görünmesini istersiniz. Dış cephe ve iç cephe boyama hizmetinden yararlanarak, siz de her türlü alanda mükemmel bir bina görünümü elde edebilirsiniz. Ekibimiz, tuğla, sıva, vinil dış cephe kaplaması, kapılar ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi boyama deneyimine sahiptir. Mutfağınız için yeni bir görünüm mü istiyorsunuz? Daha canlı renklere sahip bir dış cephe boyasına mı ihtiyacınız var? Her türlü boya uygulamaları için bizimle iletişime geçebilir, benzersiz bir hizmet alabilirsiniz!

Oteller, restoranlar, endüstriyel binalar, apartman daireleri ve konferans salonlarının hepsinin zaman zaman boyanması gerekir. Müşterilerinize daha rahat ve profesyonel bir atmosfer sağlamak için de iç mekanınızın boyasını güncellemek ve yenilemek isteyebilirsiniz. Firmamız, kısa sürede üstün kaliteli boya hizmeti sağlar.

Boya | Evkon Yapı

Güvenli ve Profesyonel Boya Hizmeti

Evinizi boyamak heyecan vericidir, ancak ailenizin güvenliğini sağlarken doğru renkleri, ürünleri ve boyacıları seçmek önemlidir. Boya işlemlerini güvenli ve harika bir deneyim haline getirme amacımızla burada devreye giriyoruz!

Uçtan uca güvenli ve hijyenik bir boyama hizmeti veriyoruz. Uzmanlarımız, ürünlerimiz ve renklerimiz hakkında danışmanlık vermekte, istediğiniz renk ve türde boyayı seçmenize yardımcı olmaktadır. Eşit bir boya kalitesi ve mükemmel bir hizmet sağlamak için her türlü teknolojik aletten faydalanıyoruz. Standart duvar boyası, yağlı saten boya, astar, su bazlı boya ve macun gibi bütün uygulamalarda en kaliteli ve teknolojik malzemeleri kullanıyoruz.