Ev Yenileme

Ev Yenileme

Ev Yenileme

Ev yenileme, evin belirli bölgelerinde değişiklik yapmak anlamına gelmektedir. Bu değişiklikler, kimi zaman yeni bir yapıyı ya da oluşumu ortaya çıkartırken, kimi zaman onarım ve tamirat işlemlerini kapsamaktadır.

Ev Yenileme | Evkon Yapı

Kişiler, ihtiyaçları doğrultusunda evlerini yenilerler. Ev yenileme işlemi sırasında eskiyen ve kullanım işlevini yerine getirmeye ürünlere tadilat yapılmaktadır. Ev yenileme işlemi yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi, sizler için en kaliteli ve en verimli hizmeti vermeye son sürat devam etmektedir.

5 Adımda Ev Yenileme İşlemi

Ev yenileme işlemleri genellikle 5 adımda gerçekleştirilir. Bu adımlar aşağıdaki gibidir:

 • İlk olarak ev yenileme işleminde hangi tadilat işlerinin yapılması gerektiği, ev ihtiyaçları doğrultusunda tespit edilir.
 • Tadilat işlerini tamamlamak için gerekli maliyet hesaplanır ve bütçe belirlenir.
 • Ev yenileme süreci için belirli bir zamanlama periyodu çıkartılır.
 • Tadilat işleri için gerekli olan malzemeler ve ürünler tedarik edilir. Yapılan tadilat işlerinde verimi arttırabilmek için kaliteli malzemeler seçmek oldukça önemlidir.
 • Tadilat süreçlerine başlanır ve yapılan plana ve zaman çizelgesine göre hareket edilir.

Ev Yenileme | Evkon Yapı

Hepsi ve daha fazlası için Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Yenileme Fiyatları

Boya – badana: Evin yenilenme sürecinde temiz, modern ve şık görünümü destekleyen boya, dekorasyona uygun renklerden seçiliyor, kusursuz uygulamayla yenileme çalışmasına dahil ediliyor.

Tadilat: Kapı, pencere, tesisat, banyo – tuvalet, mutfak gibi alanlarda ihtiyaç duyulan tadilat işleri, ev yenileme projesine dahil edilerek onarılıyor. Tadilat sonunda tüm sistemler aktif çalışır hale geliyor, tavan ve zemin gibi alanlarda yenilik fark ediliyor.

Mutfak yenileme: Mutfak dolapları, mutfak tezgâhı, mutfak zemini ve mutfak renkleri ev yenileme projesinde yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Mutfak yenileme kapsamında mutfağın şeklinde, genel görüntüsünde büyük değişimler isteğe ve proje çizimlerine bağlı olarak uygulanabiliyor.

Banyo – tuvalet yenileme: Banyo ve tuvalet yenileme çalışmalarında tesisatla birlikte görüntünün daha dekoratif olması da beklentiler arasında yer alıyor. Evkon Yapı olarak şık ve modern ortak kullanım alanlarına kavuşmanızı sağlıyoruz.

Zemin – tavan döşeme: Parke, asma tavan, aydınlatma, mermer – fayans döşeme gibi birçok işlem zemin ve tavan yenileme çalışmalarında öne çıkıyor. Yapılan uygulamalarla evin işlevselliği ve dekoratif yönü artıyor.

Evkon Yapı, ev yenileme ve evde tadilat yaptırma taleplerine ekibiyle birlikte yanıt veriyor. Dijital çizimler, kaliteli ekipmanlar, şık uygulamalarla eski evler yepyeni bir eve dönüşüyor. Ev yeniletmek için bizimle iletişime geçin, evinizi hayal ettiğiniz görüntüye ulaştıralım.

Komple Ev Yenileme

Eski, yıpranmış, dayanıklılığını yitirmiş, yapısal anlamda riskli olan ve artık göze hitap etmeyen yapılar komple ev yenileme uygulamalarıyla yenileniyor. Ev yenileme maliyeti, komple tadilat ve yenileme söz konusu olduğunda çok daha ekonomik olduğundan evin bölümlerini sırasıyla yenilemek yerine tek seferlik hizmetle evin her köşesine gerekli bakımlar yapılıyor. Evkon Yapı olarak komple ev tadilat ve dekorasyon çalışmalarında tesisattan yapının iç mimarisine kadar çok yönlü bir hizmet veriyoruz.

Evkon Yapı, yaşam alanlarındaki yapısal sorunların zaman geçtikçe büyüdüğünü özellikle tesisatla ilgili sorunların diğer yaşam alanlarına da zarar verdiğini biliyor, komple ev yenileme uygulamalarında mutlaka tesisatı merkeze alıyor. Ertelenen ev tadilatları bir süre sonra daha masraflı şekilde ev sahiplerinin karşısına çıkıyor. Evkon Yapı ekibimizle birlikte yenileme çalışmalarını kaliteli, şık, güvenli, uygun fiyat prensibiyle tamamlıyoruz.

Komple ev yenileme hizmetleri

Komple ev yenileme hizmetleri çok fazla iş hacmini işaret ediyor. Kapılar, pencereler, zemin, tavan, mutfak, banyo, tuvalet, elektrik – su tesisatı gibi birçok iş bulunuyor. Her bir işin kendi içinde alt çalışma alanları öne çıkıyor. Tüm bu işleri yaparken dekoratif görüntüye özen gösterip iç mimariye odaklanmak ise işin incelikli yanını temsil ediyor.

Evkon Yapı, komple ev tadilatı hizmetlerinde müşterilerin taleplerini dinliyor, evi analiz ediyor, proje geliştirmeye başlıyor, bütçe hesaplıyor ve nihayetinde müşterinin de onayıyla birlikte yenileme projesini başlatıyor. Çalışmalarımızda iş takvimini önceden belirleyen ekibimiz, zamanında teslim yaparak ev sahiplerinin zaman kaybetmesini önlüyor.

Evinizi yeniletmek istiyorsanız ekibimizle tanışabilirsiniz. Ekibimiz, her evi kendi özelinde inceliyor, özgün projeler geliştirerek sunum yapıyor. Evinizin şekli, büyüklüğü, cephesi, teknik özellikleri, yaşı gibi birçok unsur ekibimiz tarafından dikkate alınıyor, her yönüyle verimli ve şık bir yeniliğe adım atmanız sağlanıyor.

Komple ev tadilat maliyeti

Komple ev yenileme maliyeti değişkendir. Ev yenileme ve ev tadilatı masrafları onlarca farklı unsur göz önünde bulundurularak çıkartılıyor. İş takvimi, yenilemenin içeriği gibi etkenler maliyeti etkiliyor. Evinizi komple yeniletmek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin, evinizi inceleyelim, toplantı yapalım ve size özel ev yenileme bütçesi çıkartalım. Ekibimiz, kaliteli işçiliği ve yenilikçi bakış açılarıyla sizleri bekliyor.

Ev Tadilat Dekorasyon

Ev tadilat işlemleri yapıların yeni bir yaşam alanına dönüşmesinde etkili rol oynuyor. Bir yapının rahat, şık, dayanıklı ve iyi olmasının temelinde düzenli tadilat yatıyor. Ev tadilatı ister apartman dairesi olsun ister villa olsun düzenli bir yapı ihtiyacıdır. Yapılar zamanla çeşitli etkilere bağlı olarak aşınıyor, işlevselliğini kaybediyor, güvenlik zafiyeti gösteriyor. Evkon Yapı ekibimiz, yapısal ve dekoratif ev tadilat hizmetleriyle tüm ev tiplerine güç kazandırıyor, estetik görünmesini sağlıyor.

Ev ve ofis tadilatlarında çok kapsamlı bir çalışma yürütülüyor. Evin tadilatında zeminden tavan uygulamalarına kadar birçok alanda tadilat gerekiyor. Yapının güçlendirilmesi ve görsel açıdan istenilen seviyeye gelmesi tadilatla birlikte dekorasyon çalışmasını da destekliyor. Evkon Yapı, yaşam alanınızda ihtiyaç duyduğunuz, arzu ettiğiniz iç ve dış mimariyle ilgili tadilatları, yenileme çalışmalarını donanımlı kadrosuyla belirtilen tarihler aralığında gerçekleştiriyor.

Ev tadilatında her şeyin birbiriyle uyumlu ve işlevsel olması için kapsamlı bir analiz, gelişmiş bir iş yönetimi yapmak gerekiyor. Evkon Yapı mimarları, mühendisleri ve çalışma ekibi, tadilat ya da ev yenileme projelerinde detayları atlamadan vizyoner bir bakış açısıyla projeyi tamamlıyor.

Evinizin konforunu ve emlak değerini artırın

Her ev zamanla çeşitli tadilatlara hatta bazen köklü yenileme çalışmalarına ihtiyaç duyar. Yapı mimarisinin gücünü artırmak, daha konforlu bir alan dönüştürmek için basit tadilat ihtiyaçları dahi yaptırılmalıdır. Mutfak, banyo, tuvalet tadilatı; kapı, pencere tadilatı; asma tavan, alçıpan tadilatı; aydınlatma sistemleri tadilatı ve yapısal diğer tadilat türleri ile evdeki her şey A’dan Z’ye yenileniyor, evin emlak değeri artıyor. Evkon Yapı, tadilat hizmetlerinde ihtiyaç ve talepleri gözeterek proje geliştiriyor. Proje içeriğinde tadilatın boyutundan maliyetine kadar tüm işler detaylandırılıyor, müşterinin onayına sunuluyor.

En Hesaplı Ev Tadilat Maliyeti

Evkon Yapı, ev tadilat işleri için hesaplı maliyetler çıkarmaya özen gösteriyor. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu ev tadilatı ve bütçesi kapsamında en verimli proje geliştiriliyor. Bütçe avantajı sunan ekibimiz, tadilat çalışmasına başladıktan sonra teslim tarihinde işlerini tamamlıyor. Evkon Yapı ile evini yenileten, evindeki tesisat ya da yapısal tahribatları tadilat ettirenler işçilikten de ekonomik tekliflerden de memnun kalıyor. Sizler de bizimle iletişime geçerek evi yazlık, çiftlik, villa tadilatı için bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ev Yenileme | Evkon Yapı

Eski Ev Yenileme

Evkon Yapı, eski ev yenileme hizmetleriyle müşterilerinin evlerini sıfırdan tasarlıyor. Ekibimizdeki yaratıcı zekalar, mühendislik ve mimarlık harikası çözümlerle eskiyen, demode görünen, güvenlik zafiyeti gösteren evleri gelişmiş bir projeyle yeniliyor. Ekibimizin güçlü önerileri, modern çözümleri, gelişmiş ekipmanları ve dekoratif uygulamalarıyla eski evi yenilemek keyfe dönüşüyor.

Yeni bir eve geçmek istediğinizde çok yüksek bütçelerle karşılaşırsınız. Mevcut evinizi ise daha ekonomik bütçelerle istediğiniz tarza kavuşturabilirsiniz. Evdeki tadilat ve yenileme ihtiyacının mali yükü birçok kişinin bu konuda çekimser olmasına sebep oluyor. Evkon Yapı olarak eski evlerdeki değeri biliyor, yenilikçi bir çabayla müşterilerimize bütçeleri dahilinde maksimum verim sağlanacak bir eski ev yenileme hizmeti veriyoruz.

Yeni bir eve geçmek istediğinizde çok yüksek bütçelerle karşılaşırsınız. Mevcut evinizi ise daha ekonomik bütçelerle istediğiniz tarza kavuşturabilirsiniz. Evdeki tadilat ve yenileme ihtiyacının mali yükü birçok kişinin bu konuda çekimser olmasına sebep oluyor. Evkon Yapı olarak eski evlerdeki değeri biliyor, yenilikçi bir çabayla müşterilerimize bütçeleri dahilinde maksimum verim sağlanacak bir eski ev yenileme hizmeti veriyoruz.

Eski evlerdeki temel sorunlar sırasıyla şöyledir; akıtan ya da tahribata uğrayan tavan, demode asma tavan uygulaması, eski kapı – pencere, eski moda mutfak mobilyası, ömrünü tamamlamış elektrik – su tesisatı, tamire ihtiyaç duyulan çatı, kötü boya badana, yetersiz izolasyon, deforme olmuş parke ve daha birçok eski uygulama göze çarpıyor. Tüm bunlar tek tek yaşandığında göze batmıyor ancak hepsi birden yaşandığında evin artık eski konumuna düşmesini sağlıyor. Evkon Yapı komplike şekilde tadilat ya da yenileme gerektiren evlerde detaylı inceleme yapıyor, proje geliştiriyor, maliyet teklifleri hazırlayarak yepyeni ev çehrelerine imza atıyor. Evinizin eski olması yenilenmeyeceği anlamına gelmiyor. Evkon Yapı ailesi olarak eski evlerin daha yeni ve modern yaşam kalitesine ulaşmasında profesyonel bir hizmet veriyor, anahtar teslim çalışmalarla ev sahiplerine yeni yaşam alanları kazandırıyoruz.

Evkon Yapı’dan Ekonomik Eski Ev Yenileme Maliyeti

Evkon Yapı, eski ev yenileme maliyeti konusunda inceleme sonrasında fiyat teklifi çıkartıyor. Ev yenileme ve tadilat projelerinde önce inceleme sonra yapılacak işlerin listelenmesi son olarak ise maliyetin hesaplanması adımları izleniyor. Evinizin, villanızın, ofisinizin yenilenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçin, ekibimiz yerinde incelemelerle size en uygun ev yenileme maliyeti teklifi sunsun. Evkon Yapı, gelişmiş bir bakış açısıyla kapsamlı bir proje hazırlıyor, uzman ekiple çalışıyor, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ise belirtilen tarihlerde evi teslim ediyor.

Ev yenileme fiyatları, tadilatın yapılacağı evin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, oldukça büyük ve geniş olan bir evin yenilenme fiyatı daha fazla ve daha pahalı olabilirken, daha küçük ve dar olan bir evin yenilenme fiyatı daha ucuz ve daha uygun fiyatlı olabilir. Aynı zamanda, tadilat işlemleri sırasında kullanılan ek ürünler ve malzemelerde fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Ekstra olarak, proje için planlanan sürenin dışına çıkılması ve işçilik masrafları da fiyatların artmasına sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü ev yenileme fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Ev yenileme fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek için Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi ile irtibata geçebilir ve anlık bilgiler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Eski Ev Tadilatı

Eski bir evi ya müstakil bir evi tadilat etmek ya da yenilemek, oldukça güç gerektiren bir durum olabilir, fakat belirli tüyolar ve özverili bir çalışma ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. dikkat edilmesi gereken ilk şey, evin ihtiyaçlarını belirlemektir. Evin ihtiyaçları belirlendikten sonra ev tamiratı rahat bir şekilde yapılabilir.

Müstakil ev tadilatı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi, sizler için en kaliteli ev tadilatlarını yapmaya son sürat devam etmektedir.

Eski Ev Tadilatında Tadilat Yapılması Gereken Alanlar

 • Duvarlar: Ev tamiratı sırasında duvarlar yenilenmeli ve boyanmalıdır.
 • Eskimiş Zemin: Eskimiş olan zeminler yenileri ile değiştirilmeli; mutfak ve banyo gibi ıslak zemine sahip olan alanların zeminleri, suya karşı dayanıklı zeminler ile yenilenmelidir.
 • Seramik ve Fayanslar: Eskiyen seramik ve fayanslar, günümüz standartlarına uygun olan seramik ve fayanslar ile değiştirilmelidir.
 • Yüksek Tavanlar: Ev tamiratı sırasında yüksek tavanlar yenilenmelidir ve gerekli bakım işlemleri yapılmalıdır.
 • Tavan Kirişleri: Ev tamiratı sırasında tavan kirişleri yenilenmelidir.

Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eski Ev Tadilat Fiyatları

fiyatları, tadilat yapılacak eve göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, ev tamiratı yapılacak olan alan oldukça geniş ve büyükse fiyatlar daha pahalı olabilir, fakat alan küçük ve darsa fiyatlar daha uygun ve daha ucuz olabilmektedir. Ekstra olarak, müstakil ev tadilatı sırasında verilen işçilik ve emekte fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Aynı zamanda, belirlenen projenin dışında ek ürün ve malzemelerin kullanımı ve belirlenen sürenin dışına çıkmak, fiyatlarda artışa sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü eski ev tadilat fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Eski ev tadilat fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi ile irtibata geçebilir ve gerekli desteği gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ev Tadilatı

Ev tadilatı, genel olarak taşınan ya da uzun süre boyunca aynı evde yaşayan bireylerin başvurdukları bir eylem olarak ön plana çıkmaktadır. Ev tadilatı, genel olarak halk arasında ev tamiratı olarak da bilinmektedir. Ev ve müstakil bünyesinde boya - badana, kapı ya da pencere yenileme, tesisat değişikliği, mobilya değişiklikleri, mutfak ve banyoda yapılan değişikler bulunmaktadır. Ev tamiratları esnasında dikkat edilmesi ve planlanması gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar, işlemlerinin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Ev tadilatı işlemleri yapan pek çok firma ve şirket arasından en çok tercih edilen Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi, sizler için en kaliteli ve mükemmel hizmeti vermeye son sürat devam etmektedir.

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır?

Ev tadilatı ya da müstakil ev tadilatı yapmak isteyen bireyler, ilk olarak tadilat çeşidine göre plan ve program hazırlamaları gerekmektedir. Bu plan ve program içerisinde bireylerin dikkat etmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Ev tadilatı ve müstakil ev tadilatı işlemleri sırasında ön plana çıkan plan ve program aşamaları aşağıdaki gibidir:

 • İhtiyaçları Belirlemek: sırasında gerekli olan ihtiyaçlar belirlenmelidir.
 • Eşyaları Kaldırmak: Tadilat yapılacak olan ortamdaki eşyaları kaldırılması ve boş bir alan yaratılması gerekmektedir.
 • Tadilat Yapmak: Tadilat esnasında ustalardan yardım alınması işleri oldukça kolaylaştıracaktır.
 • Tadilat Sırasında Beklemek: Tadilat sırasında oluşabilecek olumsuz durumlara karşı beklemek gereklidir.

Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir ve gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz.

Ev Tadilatı Fiyatlar

Ev tadilatı fiyatları, tadilat yapılacak ev tipine göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, daireye yapılacak olan tadilat işlemi fiyatı ile müstakil ev yapılacak olan tadilat işlemi fiyatı aynı değildir. Aynı zamanda, işçilik masrafları da fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Bu sebeplerden ötürü ev tadilatı fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketini arayabilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Komple Tadilat

Yaşanılan evler, küçük de olsa büyük de olsa, son standartlara uygun olması, bireyler için ekstra olarak huzur ortamı sağlamaktadır. Kişisel alanların korunduğu özel konutlar ve daireler, bireylerin kendilerini dış dünyadan soyutladıkları alanlardır. Özel alanların huzurlu kalabilmesi için kimi zaman tadilat ve bakım işlemlerinin yapılması gereklidir.

Komple tadilat ya da komple ev tadilatı, bir evin içerisinde tadilat ve onarım gerektiren bölümlerin yenilenmesi işlemidir. Komple tadilat işlemleri bünyesinde tesisatların yenilenmesi ve gerekli alanların tamir edilmesi işlemleri yer almaktadır. Komple ev tadilatı, evin durumuna, ayrılan bütçeye ve projenin büyüklüğüne göre içerik bakımından değişebilir. Komple tadilat işlemleri yapan pek çok firma ve şirket arasından en çok tercih edilen Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi, sizler için en kaliteli hizmeti vermeye son sürat devam etmektedir.

Komple Tadilat İşlemleri

Komple tadilat işlemleri belirli aşamaları içermektedir. Bu aşamalar aşağıdaki gibidir:

 • Komple ev tadilat işlemleri ile elektrik, su ve doğal gaz tesisatları değiştirilip, yenilenebilir.
 • Tesisatlara sonradan eklenen ve dışarıda kalan borular komple tadilat ile duvarların içerisine gömülebilir.
 • Komple ev tadilatı ile evlerin zemini komple yenilenebilir.
 • Mutfak ve banyo gibi ıslak bölgelerin zeminleri farklı malzemeler ile değiştirilebilir.