Dekorasyon

Dekorasyon

İç Cephe Dekorasyon

Ev, kişinin bütün yorgunluğunu atacağı, huzurlu saatler geçireceği ve kendisini rahat hissedeceği bir ortamdır. Bu sebepten ötürü, iyi bir şekilde dekore edilmiş bir ortam, güzel ve rahat bir ev içim en önemli faktördür. Her birey, evinin güzel, kullanışlı ve göz alıcı bir şekilde dekore edilmesini istemektedir. Ekstra olarak, her bireyin bütçesi, lüks ve dikkat çekici bir ev dekorasyonu için yeterli olmayabilir, fakat unutulmaması gerekir ki, ev dekorasyonu yaparken çekici ve göz alıcı değişiklikler yapmak için yüksek miktarlar harcamaya gerek yoktur. İç cephe dekorasyon tüyolar ile yapılabilecek olan küçük ve basit dokunuşlar ile evinizi daha çekici ve daha zengin gösterebilirsiniz.

Dekorasyon | Evkon Yapı

Dekorasyon | Evkon Yapı

İç cephe dekorasyon işlemi yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi, müşterileri için en kaliteli iç cephe dekorasyonlarını yapmaktadır.

Dekorasyon | Evkon Yapı

Dekorasyon | Evkon Yapı

Dekorasyon | Evkon Yapı

İç Cephe Dekorasyon Temaları

İç cephe dekorasyon temaları arasında en önemli olan nokta, evin odalarını daha büyük ve daha geniş göstermektir. Evin odaları daha büyük ve daha geniş gösterebilmek için önemli ayrıntılar mevcuttur. Bu ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

  • Duvarların ve mobilyaların rengi ve birbiriyle olan uyumu
  • Tablo ve tuval seçimleri
  • Halı tasarımı ve halının büyüklüğü
  • Televizyon yerinin seçimi ve kapladığı alan

Hepsi ve daha fazlası için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon | Evkon Yapı

Dekorasyon | Evkon Yapı

İç Cephe Dekorasyon Fiyatları

İç cephe dekorasyon fiyatları, işlem yapılacak alana göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, işlem yapılacak olan büyükse fiyatlar daha pahalı olabilir, fakat alan küçük ve darsa, fiyatları daha uygun ve daha maliyetli olabilir. Aynı zamanda, işlem sırasında kullanılan ek ürünler ve malzemelerde fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Ekstra olarak, iç cephe dekorasyon için planlanan projenin ve sürenin dışına çıkmak da fiyatların artmasına neden olmaktadır. Bu sebeplerden ötürü iç cephe dekorasyon fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. İç cephe dekorasyon fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Dekorasyon | Evkon Yapı

İç cephe dekorasyonunda duvar tasarımı, zemin döşemesi, asma tavan dekorasyonu, ışıklandırma, renk ahengi, duvar kaplaması gibi temel aşamalara odaklanılıyor. Evkon Yapı’nın modern yaklaşıma sahip iç mimarları ve dekoratörleri, her mekânın kendine has olan özelliklerini, ruhunu ortaya çıkarıyor. Ev ya da kurumsal yaşam fark etmeksizin iç cephede gözü yoran, işlevsizliğiyle can sıkan, renk uyumsuzluğuyla demode kalan ya da yapısal özellikleriyle fonksiyonelliğe engel olan her şey mimarlarımız ve ustalarımızla yeniden tasarlanıyor.

Dekorasyon | Evkon Yapı

Evkon Yapı’nın muhteşem fikirleri, uzun yılları aşkın tecrübesi, yenilikçi bakış açısı ve zamansız tasarımlarıyla şahane dekorasyonlara hazır olun. Eviniz ya da iş yeriniz için iç cephe dekorasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, daha modern yaşam alanlarına kavuşun.