Genel

Genel

Tamirat İşleri

Aktif kullanılan evlerde tamirat işleri zamanla ortaya çıkıyor. Kimi zaman bir tesisat sıkıntı verir, kimi zamansa çatıda problem olur. Yaşanılan evlerde yoğun kullanıma, iklim etkilerine, komşu dairelerde yaşanan problemlerin yansımasına bağlı olarak çeşitli tamir işleri çıkar. Evkon Yapı olarak tadilat, yenileme ya da tamirat işleri için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz, tüm tamirat taleplerine kısa sürede çözüm sunuyoruz.

Genel | Evkon Yapı

Evinizde, ofisinizde, yazlığınızda, villanızda tamir edilmesi gereken eşyalar, yapı alanları olabilir. Böyle durumlarda etrafınızda tamir ustası aramak yerine profesyonel bir ekip ve donanımlı ekipmanlarla hizmet veren Evkon Yapı’dan destek alabilirsiniz. Ekibimiz, gelen işlerin hepsini proje olarak değerlendiriyor, ayrıntılı iş planıyla tamirat işlerini çözüme kavuşturuyor. Esas olan şeyin kalite olduğunu bilen ekibimiz, son kontrollerini gerçekleştirdikten sonra çalışmayı tamamlıyor.

Tamirat İşlerinde Tecrübeli Ustalar

Evkon Yapı, tamirat işlerinin incelikli işler olduğunu bilen bir ekiple çalışıyor. Tesisatta, kapı – pencere onarımında ya da tavan uygulamalarında bir problem olduğunda işin ustasını bulmak her zaman zordur. Üstelik işi gerçek anlamda kaliteli malzemelerle, uzun ömürlü şekilde onaracak biriyle çalışabilmek şans. Evkon Yapı mimarları, mühendisleri ve ustaları, tamir projelerinde tecrübelerini gösteriyor. Tadilat gerektiren alanlarda önce sorunun kaynağını anlamak, akabinde ise kalıcı bir çözüm sunmak beklenilen hizmettir. Evkon Yapı, bu düsturla hareket ediyor, kullanıcılara nitelikli çözümler sunuyor, uzun vadede yeni bir tamirata ihtiyaç duymamalarının garantisini veriyor. Ekibimizdeki ustalar, tamirat projelerinde şeffaf bilgi aktarımını ihmal etmiyor, tamir etmenin daha maliyetli ve zahmetli olacağı durumlarda değişiklik önerisinde bulunuyor. Her yönüyle şeffaf, kaliteli, gelişmiş ve kalıcı tamirat işleri için aradığınız ustalar Evkon Yapı’da.

Hesaplı Tamirat İşleri Evkon Yapı’da

Evkon Yapı ailesi olarak sizlere spesifik bir tamirat fiyat teklifi sunamayız. Size teklif sunabilmemiz için önce gereksinimleri belirlemek üzere bilgi almak ve yerinde gözlem yapmak isteriz. Tamirata ya da ev yenileme gibi daha kapsamlı çalışmalara ihtiyacınız varsa eğer bizimle iletişime geçerek bilgi verebilir, bütçenize uygun tamirat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren ekibimiz, yenilikçi yaklaşımlarıyla hizmetinizde.

Boya Tadilat

Boya tadilat hizmetlerimiz, çalışma ve yaşama alanlarına yöneliktir. Dekorasyon çalışmalarında, dekorasyonun renk temasında ön planda yer alan ve oluşturulan renk dengesinde belirleyici rol oynayan boya, iyi bir usta tarafından yapıldığında kendini gösteriyor. Boya tadilat işlemi, Evkon Yapı’nın tecrübeli ustalarınca yapılıyor, mekâna en uygun renk seçimleriyle kusursuz duvar yüzeyleri elde ediliyor.

Genel | Evkon Yapı

Boya badana hassasiyet isteyen, incelikli bir iş olduğundan tecrübeli kişilerce yapılması olumlu sonuçlar veriyor. Ekibimizin boya tadilat ustaları, titiz ve hızlı çalışmalarıyla müşterileri mutlu etmeyi başarıyor. Boya tadilatında öncelikle boyanın uygulanacağı alanı inceliyoruz. İncelemelerimizde mekânın günışığından yararlanma derecesini ve aydınlatma sistemlerinin yeterliliğini de göz önünde bulunduruyor, tüm unsurlar çerçevesinde renk öneriyoruz.

Önerilerimizin yanı sıra uygulama esnasında alanı mümkünse boşaltıyor, zemin döşemesini uygun malzemelerle muhafaza ediyor, nihayetinde boya tadilatına başlıyoruz. Boya badana uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, boya yapılacak duvarlardaki deformasyonlar. Örneğin, duvarda delikler varsa ya da duvar fazlasıyla pütürlüyse önce delikler kapatılmalı, ardından ise pütürleri ortadan kaldırmak için duvar zımparası yapılmalıdır. Evkon Yapı boya ustaları, bu detayları atlamıyor, kusursuz ve aynı zamanda pürüzsüz boya hizmeti veriyor.

Ferah mekanlar için boya tadilatı

Boya tadilatı sadece yüzeyleri yeni bir renge boyamak anlamına gelmiyor. Boya badana çalışmaları artık başlı başına bir proje kabul ediliyor, renk kompozisyonları, dekorasyona uygun boya tadilat tasarımları geliştiriliyor. Bazen tek bir odaya birden fazla renk kullanılabiliyor. Tamamen dekorasyona bağlı olarak hareket ediliyor. Evkon Yapı olarak bizler de boya tadilat çalışmalarında modern bir yaklaşım sergiliyor, klasik boya hizmeti ile birlikte iç mimariye de hitap edecek zengin boya hizmetleri veriyoruz. Evinizi, ofisinizi ya da farklı yaşam alanlarınızı renklendirmek istediğinizde ekibimizin yaratıcı fikirleriyle çok ferah ve şık boya hizmeti alabilirsiniz.

Bütçe dostu boya tadilat hizmeti

Evkon Yapı, boya tadilat hizmetlerinde memnuniyet veren bir bütçe planlaması hazırlıyor. Ekibimiz, nitelikli hizmeti uygun tekliflerle birleştiriyor, daha geniş kitlelere ulaşıyor. Boya tadilat hizmetine ihtiyacınız varsa ekibimizle tanışın; hızlı, güvenilir, kaliteli, özenli, uygun fiyat boya tadilatı yaptırın. Ekibimiz sizinle tanışmaya hazır, siz de hazırsanız hemen bizi arayın.

Tadilat İşleri

İçerisinde yaşanılan ev ya da yapılar, belli bir süre sonra yıpranarak işlevselliğini ya da dönemin getirdiği standartları karşılayamaz durumuna gelmektedir. Bu noktada yapılan kısmi müdahalelere ve işlemlere, tadilat işleri denir. Tadilat işleri, tesisat tadilatı, ince tadilat ve boya tadilatı gibi işlemleri içermektedir.

İstanbul tadilat işleri yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi, müşterileri için en kaliteli ve en mükemmel tadilat işlerini yapmaya son sürat devam etmektedir.

Tadilat İşleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tadilat işleri hakkında bilinmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar aşağıdaki gibidir:

  • Bütçe, planlama ve zamanlama oldukça önemlidir.
  • Tasarım ve projeler mimarlar tarafından tasarlanıp, çizilip, hayata geçirilir.
  • Bütçe hesaplaması oldukça önemlidir.
  • İş takibi ve kontrolü, tadilat işleri oldukça önemlidir.
  • Tadilat işlerinde kullanılan ürün ve ekipmanlar oldukça önemlidir.
  • Tadilat işleri için yönetmeliğe göre izin alınması gereklidir. İzin alabilecek için belirli belgeler gereklidir.

Tadilat işleri esnasında kullanılan ek ürünler ve malzemeler de oldukça önemlidir. Daha fazla bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve İstanbul tadilat işleri için ekibimizden gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.

Tadilat İşleri Fiyatları

Tadilat işleri fiyatları, tadilatın yapılacağı alanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, tadilat işleminin yapılacağı alan oldukça büyük ve genişse, fiyatlar daha pahalı olabilir; bunun aksine, tadilat işleminin yapılacağı alan küçük ve darsa, fiyatlar daha uygun fiyatlı ve daha ucuz olabilir. Ekstra olarak, tadilat işleri sırasında proje kapsamında kullanılan ek ürünler ve malzemeler de fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Aynı zamanda, planlanan projeye göre tadilat işlerinin süresi uzarsa, fiyatlar da bu duruma bağlı olarak artabilir. Bu sebeplerden ötürü tadilat işleri fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Tadilat işleri fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi ile telefon üzerinden iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek, anlık bilgiler alabilirsiniz.