Villa Tadilat

Villa Tadilat

Villa Tadilatı

Villa tadilat, villa içerisindeki bakım ve onarıma gerekli alanların işleme tabi tutulmasıdır. Villa tadilat ile villa içerisindeki tesisatlar, mutfak ve banyo zeminleri, dolaplar, kapılar ve benzeri ürünler değiştirilip, yenilenebilir.

Villa Tadilat | Evkon Yapı

Villa tadilatı yaptırmak istiyorsanız Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi olarak ile iletişime geçebilir ve gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz. Aldığınız ya da almış olduğunuz villanız, yetenekli ekibimiz tarafından hem yenilenebilir hem de güçlendirilebilir. Eksiksiz bir şekilde yapılan villa tadilat işlemlerinizden memnun kalmazsanız ya da herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Villa Tadilat Aşamaları

Yetki belgesini aldığınız villanıza yaptırmak istediğiniz tadilat işlerinin hepsi Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi tarafından takip edilmektedir. Şirket tarafından takip edilen aşamalar ve süreçler aşağıdaki gibidir:

Villa Tadilat | Evkon Yapı

  • Villa Tadilatı Belediye İşleri: Ödemeler, işlem takibi, iş bitirme süreci, iş süreci takibi gibi adımlar takip edilmektedir.
  • Mal Müdürlüğü ile İletişim: Ödemeler için mal müdürlüğü ile iletişime geçilmektedir.
  • Tapu Müdürlüğü: Arsa meskene çevirme, tapu alınması, kat irtifakı ve kat mülkiyet işlemleri takip edilir.

Villa tadilat işlemleri sırasında kalıp, demir, duvar, çatı işlemleri yapılır, gerekli bakım ve onarımlar tamamlanır. Ayrıca villa tadilatlarında elektrik, su, doğal gaz, altyapı işleri, sıva, şap, seramik, parke oda kapısı, çelik kapılar, küpeşte, ferforje, alçıpan uygulamaları, asansör işlemleri ve tüm teknik işlemleri gibi ince yapı işlemleri de tamamlanır.

Villa Tadilatı Tasarımı ve Fiyatları

Villa tadilat tasarımı, tamamen müşteri isteğine göre yapılmakta ve düzenlenmektedir. Tasarım sonucunda oluşan fiyatlar, değişkenlik gösterebilir. Örnek olarak, tasarımı oldukça geniş olan bir villa tadilatının fiyatı ile tasarımı daha basit ve sade olan bir villa tadilatının fiyatı aynı değildir. Bu sebepten ötürü fiyatlar hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Villa tadilat tasarımı ve fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Evkon Yapı ve Ticaret LTD. ŞTİ. şirketi ile iletişim kurabilir ve anlık bilgiler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.