Mutfak

Mutfak

Mutfak

Kıyafet ve mobilya stillerinde geniş bir çeşitlilik olduğu gibi birçok mutfak stili de mevcuttur. Fransız mutfak, Amerikan mutfak ve Akdeniz stili gibi çok sayıda mutfak dekorasyon tarzı vardır. Çağdaş ve geleneksel olarak ikiye ayrılan mutfak dekorasyonları arasından dilediğiniz herhangi birinin proje etüdü ve montaj işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilebilir.

Mutfak tarzınızı belirlerken, evinizin mimari tarzının yanı sıra kişisel tercihlerinizi de göz önünde bulundurun. Yepyeni, çağdaş bir mutfak mı istiyorsunuz? Yoksa daha modern, kentsel bir tarz mı? Şimdi mutfak dekorasyon çeşitlerine göz atalım.

Mutfak | Hizmetlerimiz

Geleneksel Mutfak

Mutfak montajı arasında en çok tercih edilenlerden biri olan geleneksel mutfak, tipik olarak pervazlar, aplikler, yükseltilmiş panel kapılar gibi daha dekoratif ve ayrıntılı özellikler içerir. Ahşap mobilyaların doğal güzelliğini sergiler. Geleneksel mutfak stillerinin diğer özellikleri arasında panel kapılar, süslü cam kapılar ve dekoratif doğrama kapılar dikkat çeker.

Mutfak | Hizmetlerimiz

Modern Mutfak / Çağdaş Mutfak

Çağdaş ve modern mutfak tasarımı arasındaki farkı ayırt etmek biraz zor olabilir. Çünkü hem çağdaş hem de modern mutfaklar yeni, güncellenmiş stilleri ve trendleri temsil eder. Son zamanlarda temiz, açık alanlar ve şık çizgiler öne çıkar. Boya, plastik, paslanmaz çelik, laminat, cam ve beton gibi insan yapımı malzemelerin tasarıma dahil edilmesi de yaygındır. Modern mutfak stilleri, 20. yüzyılın başlarında ve ortalarında kök salmış mimaride modernizm hareketine atıfta bulunur. Çağdaş tasarım söz konusu olduğunda ise İskandinav mutfak tasarımı akla gelir. Modern ve çağdaş mutfaklar döşeme tarzı dolap, cesur renk sıçramaları, açık raflar, akıllı cihazlar, karışık metaller de bu mutfak dekorasyonlarının önemli özellikleridir.

 

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak, salondan sonra ev ahalisinin en çok vakit geçirdiği yerlerden birisidir. Çeşitli yapı ve renklerde bir araya getirilmiş mutfak dolapları modelleri mutfağınızın daha modern ve şık bir görünüme sahip olmasında en önemli role sahiptir. Mutfak dolap modelleri için her ne kadar şablon tasarımlar önerilse de aslında Evkon Yapıda sizlere sunduğumuz birbirinden farklı ve zarif mutfak dolap modellerini mutfaklarınızda uygulayabilirsiniz. Mutfak dolabı modelleri belirlemede genellikle;

  • Mutfağın büyüklüğü
  • Tasarımı
  • İç yapısı

Gibi unsurlar göz önünde bulundurularak seçimler yapılır. Ancak Evkon Yapı olarak sizlere inanılmaz derecede geniş bir seçenek sunuyoruz. Yetenekli mimar ve ustalarımız ile sizler için en iyi ve kaliteli mutfak dolabı seçeneklerini sunuyoruz. Mutfak dolaplarında kullandığımız malzemelerimiz hangi türden tercih ederseniz edin birinci kalite sınıfına mensuptur. Bundan dolayı uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunar. Tek bir seferde mutfağınıza yapacağınız mutfak dolapları ile yıllar geçse bile üzerinden kalitesinden ve modasından asla taviz vermez. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak Tadilat

Mutfak tadilatı bir evin en önemli tadilat noktalarından birisidir. Genel yapısı itibari ile mutfaklar bir evin tesisatlarının merkezi gibi bir yerdir. Banyo, tuvalat, lavabo gibi birçok farklı yerlerin sularının giderleri genellikle tek bir noktadan dışarıya aktarılır. Sağlıklı bir tesisat olması açısından ise mutfak en çok tercih edilen noktalardan birisidir. Mutfak tadilatı yapmadan önce iyi bir yerden kaliteli mutfak tadilatı hizmeti almalısınız, zira aksi durumda tadilat yaparken yanlış bir hareket ya da hesaplanmamış bir durum evinizin batmasına ve daha büyük sorunların meydana gelmesine neden olabilir. İşte tam da bu noktada Evkon Mutfak Tadilat hizmetlerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Bugüne kadar birçok farklı yapı ve mimaride başarılı çalışmalar yapmış Evkon Yapı Mutfak Tadilatı çalışmalarınızda sizlerin yanınızda.

Evkon Yapı oalrak öncelikle mutfak tadilatı yaparken;

  • Su tesisatlarının geçiş noktaları
  • Elektrik tesisatı dağılımı
  • İç tasarım çalışmaları

Gibi önemli hususlara dikkat ederek sizin için,isteklerinizi fazlası ile fonksiyonel ve görsel olarak karşılayabilen yepyeni mutfaklar yaratıyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak | Hizmetlerimiz

Mutfak Yenileme

Mutfağınızın tasarımını beğenmiyor ve daha fonksiyonel bir alan mı yaratmak istiyorsunuz? İşte size birçok farklı ayrıcalıklar ile yepyeni mutfaklar yaratacak bir fırsat. Evkon Yapı ile Mutfak yenileme çalışmalarınızı hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde isteklerinize göre şekillendirin. İç mimarlarımız ve ustalarımız ile birlikte sizlere yepyeni yaşam alanları ve işlevsel mutfaklar sunmak için hazırız. Mutfaklar genellikle bir evin salondan sonra en çok vakit geçirilen yeridir. Öyle ki artık günümüzdeki yapılar dahi Salon ile mutfağın bir arada olduğu Amerikan Mutfak tarzında yapılmaktadır. Bu yüzden şık ve modern görünümlere sahip mutfaklar her evin hakkı.

Mutfak yenileme her ne kadar eski yapıların çokça tercih ettiği bir hizmet olsa da aslında yeni yapılarda da buradaki hizmetlerden yararlanılabilir. Kaliteli mutfak yenileme hizmetleri ile evinizde mutfak için ayrılan alanı en iyi şekilde değerlendirebilir ve daha güzel mutfak alanları yaratabilirsiniz. Birçok farklı özellik ve ayrıcalıkları ile sizler de Evkon Yapıda Mutfak yenileme hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak | Hizmetlerimiz