Çatı

Çatı

Çatı

Çatılar, binaların ayrılmaz önemli bir bileşenidir. Çatı sistemlerinin yanlış tasarımı, sistem bileşenlerinin mekaniği hakkında önemli bilgi eksikliğine bağlanabilir. Bu durum, çatı sistemlerinin ömrünü istikrarlı bir şekilde azaltırken, diğer yandan verimsiz bir kullanım deneyimine yol açar. Firmamız, çelik çatı, ahşap çatı, su izolasyonu, kenet kaplama, trapez çatı kaplama, şıngıl çeşitleri gibi konularda uzun zamandır faaliyet göstermektedir.

Çatı Bakım, Onarım ve Kurulum Hizmeti

Çatı sistemleri, yalnızca maliyetleri nedeniyle değil, korudukları içeriklerin değeri nedeniyle de önemli bir yatırımdır. Bazı çatılar onarım veya bir çatı kaplaması gerektirebilirken, diğerlerinin kısmen ya da tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Firmamız, en düşük maliyetli tasarım alternatiflerini sunabilir ve gerekli teknik tasarım hizmetini sağlayabilir.

Çatı | Evkon Yapı

Tasarımın yanı sıra, aracınızdaki yağı değiştirmenin motorun ömrünü uzatmasına benzer şekilde çatınızın ömrünü uzatmak için bakım yapılmalıdır. Tüm çatılar belirli bir dikkat gerektirir. Aslında, kurulum anından itibaren, çatı sistemi sürekli bozulmaya uğrar. Çatı yüzeyinde aşırı sıcaklık dalgalanmalarının yanı sıra kar, buz, dolu ve rüzgar gibi koşullar da zamanla çatıyı yıpratabilir. Esasen, bizi korumak için çatıları inşa ettiğimiz unsurlar, aynı zamanda çatı sistemlerinin hizmet ömürleri boyunca yıpranmasına da fazlasıyla katkıda bulunur.

Çatı sistemlerinin hava şartlarına maruz kalma süreci engellenemezken, çatı bakım malzemelerindeki teknolojik gelişmelerle birlikte belirli tasarım öğeleri, bakım gereksinimleri en aza indirmede önemli bir adım olabilir. Siz de çatı onarımı, kurulumu veya bakımı gibi hizmetlere ihtiyaç duyuyorsanız, bizden destek alabilirsiniz.