Dekorasyon

19 Mart 2024Evkon Yapı

Beykoz'da iç cephe kaplama maliyetleri, ev veya işyeri sahiplerinin dikkate alması gereken önemli bir konudur.

30 Ocak 2024Evkon Yapı

Ev veya işyerini yeniden tanımlamak, iç mekanların estetik, fonksiyonel ve konforlu bir şekilde düzenlenmesini içeren bir süreçtir.

13 Kasım 2023Evkon Yapı

Kadıköy'de faaliyet gösteren inşaat, tadilat ve dekorasyon firmaları, geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu firmalar, ev, iş yeri, ofis, dükkan gibi farklı mekanların tadilatını ve dekorasyonunu gerçekleştirmektedir.

22 Ağustos 2023Evkon Yapı

Bostancı bölgesinde profesyonel ev dekorasyon hizmetleri sunan firmamızla tanışın. İç mekan tasarımından mobilya seçimine, renk paletinden aksesuar düzenlemelerine kadar evinizi yeniden tasarlamak için uzman ekibimiz hizmetinizde

20 Aralık 2022Evkon Yapı

Şile villa tadilat dekorasyon işlemleri yoğun şekilde talep gören hizmetler arasında yer alır.

21 Kasım 2022Evkon Yapı

Gündelik hayatımızda estetik görünüm ve güzellik kavramları yadsınamaz önemde bulunur. Ev dekorasyonu göze hitap etmesi sebebiyle büyük önem teşkil eder.

14 Ekim 2022Evkon Yapı

Daire dekorasyonları modern ve başka bir hava yaratmak için son derece önemlidir.

8 Ağustos 2022Evkon Yapı

Daire dekorasyonları sayesinde daire içerisine yapılacak olan tadilat işlemlerinin ve uygulamalarının tam olarak amacı belirlenmektedir.

4 Temmuz 2022Evkon Yapı

Bostancı daire dekorasyon ekibi huzura, konfora, şıklığa odaklanıyor, son yılların en yenilikçi çalışmalarını gerçekleştirerek yaşam alanlarını yeniden yaratıyor.

21 Haziran 2022Evkon Yapı

Şile villa tadilat dekorasyon, genellikle villa yeni alındığı zaman, villanın herhangi bir yerinde problem yaşandığında veya villanın tamamı yenilenmek istendiğinde talep edilir.

6 Haziran 2022Evkon Yapı

Ev dekore ederken, genellikle evlerin ihtiyaçlara yönelik işlevsellikte, aydınlık ve ferah olması tercih edilir.

10 Mayıs 2022Evkon Yapı

Evlerin, iş yerlerinin, ofislerin yani hayatımızda bulunan tüm mekanların tasarımları bizlere ilham kaynağı olabilmektedir.

18 Ocak 2022Evkon Yapı

Villa Tadilat Dekorasyon işlemleri, birçok çeşitli villa için yapılan ve villaya çeşitli özellikler ve avantajlar sağlayan bir işlemdir.

10 Ocak 2022Evkon Yapı

Daire dekorasyonu denilince dairenin verimli kullanımının amaçlanması ve aynı zamanda daire genelinin isteklere yönelik şekillendirilmesi hedeflenir.

3 Ocak 2022Evkon Yapı

Maltepe Villa Tadilat ve dekorasyon işlemleri genel anlamda yaşanılan konutun isteklere, kullanım kolaylığına yönelik şekilde yeniden şekillendirilmesi anlamına gelir.

14 Aralık 2021Evkon Yapı

Şile daire yenileme çalışmalarında ayrıca dairede bazı dekoratif değişiklikler de elbette ki yapılabilmektedir.

25 Ekim 2021Evkon Yapı

Beykoz villa tadilat dekorasyon projelerimizde, emlak değeriyle birlikte ev sahiplerinin manevi huzurunu sağlamada ve villaların konforunu yükseltmede etkili bir çalışma yürütüyoruz.

18 Ekim 2021Evkon Yapı

Beykoz daire dekorasyon örnekleri incelendiğinde, çok eski yapılardaki dairelerin dahi yenilikçi, modern, incelikli bir dekorasyonla nasıl yenilikçi bir yüze kavuştuğu görülüyor.

20 Eylül 2021Evkon Yapı

Tuzla villa tadilat dekorasyon sayesinde beklentileriniz en iyi şekilde karşılanabilir!

1 Eylül 2021Evkon Yapı

Daire dekorasyonu hem evin zevke göre bir tasarıma sahip olması hem de konforun sağlanmasına anlamına gelir.

9 Ağustos 2021Evkon Yapı

Yapı dekorasyon çalışmalarında tavanlar için özel uygulamalar yapılıyor. Asma tavan uygulaması hem mekâna derinlik kazandırıyor hem de modern bir aydınlatma sunuyor.

3 Ağustos 2021Evkon Yapı

Tavan kaplama sistemleri, yalıtım – izolasyon çalışmaları kapsamında iç mekanlara yapılan uygulamalardan biri olup son yıllarda dekoratif görüntüsüyle de dikkat çekmeyi başarmış yapısal bir çalışmadır.

26 Temmuz 2021Evkon Yapı

Onarım ve yenileme işlerini temsil eden tadilat, dekorasyon gibi incelikli işlemlerle birleştiğinde yaşam alanlarına yenilik kazandırıyor.

6 Nisan 2021Evkon Yapı

Daire dekorasyonu son yıllarda büyük bir önem kazanmıştır. İnsanların yaşam alanlarını kendilerine özgü olarak şekillendirmek istemesi, kendilerini o alana ait hissetmek istemesinden kaynaklanır

12 Mart 2021Evkon Yapı

Ev dekorasyonu, bir bireyin yaşadığı yeri hissetmesine yardımcı olduğu için esastır.

12 Mart 2021Evkon Yapı

Öngörülemeyen kazalar veya sadece yaşam alanına daha fazla temiz hava katmak için mülkümüzü yeniden şekillendirmeye karar veririz

2 Mart 2021Evkon Yapı

İç dekorasyon, bir alanı beğendiğiniz öğelerle donatmaktır.

Dekorasyon

Ev ve iş yeri dekorasyonu için Evkon Yapı tecrübesiyle tanışmaya hazır mısınız? İç mimarlardan oluşan ekibimiz, dekorasyon çalışmalarında çok yönlü ve modern tasarımlara imza atıyor. Ev, iş yeri, kafe, restoran, otel ve daha birçok alanda faaliyet gösteren firmamız, gelişmiş dekorasyon stillerini ahenkle uyguluyor, başarılı sonuçlar elde ediyor.

Evkon Yapı dekorasyon hizmetlerinde sizi sınırsız ve benzersiz çalışmalar bekliyor. Spesifik bir alanda dekorasyon yaptırabilirsiniz. Örneğin, kış bahçesi, çatı bahçesi, teras – balkon dekorasyonu ya da evin herhangi bir odasını dekore ettirebilirsiniz. Gelişmiş faaliyet alanlarımız tecrübemiz, kaliteli işçiliğimiz, ekonomik fiyatlarımız ve yenilikçi yaklaşımımız ile kusursuz dekorasyon hizmetleri veriyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin, dekorasyon detaylarını görüşelim.