Mantolama

24 Nisan 2023Evkon Yapı

Dış cephe mantolama, binaların dış duvarlarının izolasyon amaçlı kaplanması işlemidir. Bu işlem, bina duvarlarını dış hava koşullarından koruyarak, binanın enerji tasarrufu sağlamasına ve ısı kaybını önlemesine yardımcı olur. Dış cephe mantolama işlemi, polistiren, mineral yün, cam elyafı veya mantolama taşı gibi malzemelerle yapılabilir.

19 Nisan 2023Evkon Yapı

Anadolu Yakası''nda dış cephe mantolama işlemi, binaların ısı yalıtımını sağlamak, enerji tasarrufu elde etmek, binanın değerini artırmak ve estetik görünüm kazandırmak amacıyla yapılır. Bu işlem, binanın dış yüzeyine, yalıtım malzemeleri ve özel sistemler kullanılarak uygulanır.

11 Nisan 2023Evkon Yapı

Şile'de dış cephe mantolama işlemi, binaların ısı yalıtımını sağlamak ve enerji tasarrufu elde etmek amacıyla yapılmaktadır. Şile gibi bir sahil ilçesinde, özellikle yaz aylarında sıcaklıkların yüksek olması nedeniyle, binaların iyi bir ısı yalıtımına sahip olması gerekmektedir.

9 Mayıs 2022Evkon Yapı

Mantolama, son zamanlarda oldukça ihtiyaç duyulan ve evler, işyerleri, okullar, özel kurumlar ve diğer kurumlar için oldukça önemli bir yapıya sahiptir.

20 Aralık 2021Evkon Yapı

Şile Dış cephe Mantolama hizmetleri veren firmamızda sizler de kaliteli bir şekilde hizmet alabilir ve binanızın ömrüne ömür katabilirsiniz.

8 Kasım 2021Evkon Yapı

Beykoz dış cephe mantolama, kışın eve yönelik tüm soğuk unsurların sıcağa çevrilmesi; yazın da evin kolaylıkla serinletilmesi açısından elzemdir.

5 Ekim 2021Evkon Yapı

Tuzla dış cephe mantolama ekibimize göre mevsim etkilerinden ve yapısal hasarlardan korunmanın en etkili yolunu seçiyor.

28 Mayıs 2021Evkon Yapı

Dış cephe mantolama uygulaması, en basit tanımıyla bina izolasyonu anlamına geliyor.

20 Şubat 2021Evkon Yapı

Dış cephe mantolama duvar sistemini güçlendirir, dış cephe kaplaması için bir çivi tabanı sağlar ve dış elemanlara karşı bir koruma katmanı oluşturur.

Mantolama

Dış cephe mantolama çalışmaları yapıların sağlıklı olmasında rol oynuyor. Mantolama hizmetlerimizde yalıtım ve estetik görünüm beklentilerini karşılayan çok yönlü, dayanıklı, şık çalışmalar sunuyoruz. Apartman, site, villa, yazlık, çiftlik, kurumsal yapılar çalışma alanlarımız arasında yer alıyor. Evkon Yapı ekibi, yapı incelemelerini gerçekleştirdikten sonra en uygun dış cephe malzemesini seçiyor, çalışmaya başlıyor.

Mantolama ses ve ısı yalıtımı sağlayan aynı zamanda yapıların daha yeni, modern ve sağlıklı kalmasını sağlayan en yenilikçi mimari uygulamalardan kabul ediliyor. Ekip olarak yapı mantolama projelerini en uygun fiyat teklifleri ile en modern tasarımlarla uyguluyoruz. Ekibimiz teslim tarihi geçirmeden tam zamanında projeyi tamamlıyor, yapı sağlığını destekliyor. Dairenizin değerini de artıracak olan mantolama hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.