Dış Cephe Mantolama

24 Temmuz 2023Evkon Yapı

Günümüzde enerji verimliliği, çevre dostu çözümler ve tasarruflu yaşam tarzları önem kazanmıştır.

17 Temmuz 2023Evkon Yapı

Maltepe dış cephe mantolama, hem enerji tasarrufu sağlayan hem de yapıya estetik bir görünüm kazandıran etkili bir yöntemdir.

21 Haziran 2023Evkon Yapı

Dış cephe mantolama, evinizin dış yüzeyine bir izolasyon tabakası eklemek anlamına gelir.

29 Mayıs 2023Evkon Yapı

Maltepe Dış Cephe Mantolama alanında öne çıkan firmalardan biri de Evkon Yapı'dır. Evkon Yapı, yüksek kaliteli hizmetleri ve uzman ekibiyle Maltepe'deki dış cephe mantolama projelerinde güvenilir bir çözüm sunmaktadır.

22 Mayıs 2023Evkon Yapı

Dış cephe mantolama, binanın dış yüzeyine uygulanan bir ısı yalıtımı sistemidir. Bu sistem, binanın iç mekanını dış etkenlerden korur ve enerji tasarrufu sağlar.

24 Nisan 2023Evkon Yapı

Dış cephe mantolama, binaların dış duvarlarının izolasyon amaçlı kaplanması işlemidir. Bu işlem, bina duvarlarını dış hava koşullarından koruyarak, binanın enerji tasarrufu sağlamasına ve ısı kaybını önlemesine yardımcı olur. Dış cephe mantolama işlemi, polistiren, mineral yün, cam elyafı veya mantolama taşı gibi malzemelerle yapılabilir.

19 Nisan 2023Evkon Yapı

Anadolu Yakası''nda dış cephe mantolama işlemi, binaların ısı yalıtımını sağlamak, enerji tasarrufu elde etmek, binanın değerini artırmak ve estetik görünüm kazandırmak amacıyla yapılır. Bu işlem, binanın dış yüzeyine, yalıtım malzemeleri ve özel sistemler kullanılarak uygulanır.

11 Nisan 2023Evkon Yapı

Şile'de dış cephe mantolama işlemi, binaların ısı yalıtımını sağlamak ve enerji tasarrufu elde etmek amacıyla yapılmaktadır. Şile gibi bir sahil ilçesinde, özellikle yaz aylarında sıcaklıkların yüksek olması nedeniyle, binaların iyi bir ısı yalıtımına sahip olması gerekmektedir.

27 Mart 2023Evkon Yapı

Dış cephe mantolama, binaların dış cephelerine uygulanan bir yalıtım yöntemidir. Binaların enerji tasarrufu yapmasını, daha konforlu bir yaşam alanı sunmasını, aynı zamanda binanın ömrünü uzatmasını sağlar.

7 Kasım 2022Evkon Yapı

Mantolama işlemi son zamanlarda yaygın şekilde kullanılan hizmetlerden biridir.

13 Eylül 2022Evkon Yapı

Şile dış cephe mantolama uygulamalarında yenilik ve enerji tasarrufu ihtiyacı temel sebep olabiliyor.

22 Ağustos 2022Evkon Yapı

Şile dış cephe mantolama işlemi yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Evkon Yapı ve İnşaat LTD. ŞTİ. şirketi, sizler için en kaliteli ve en verimli mantolama işlemlerini yapmaya son sürat devam etmektedir.

9 Mayıs 2022Evkon Yapı

Mantolama, son zamanlarda oldukça ihtiyaç duyulan ve evler, işyerleri, okullar, özel kurumlar ve diğer kurumlar için oldukça önemli bir yapıya sahiptir.

8 Kasım 2021Evkon Yapı

Beykoz dış cephe mantolama, kışın eve yönelik tüm soğuk unsurların sıcağa çevrilmesi; yazın da evin kolaylıkla serinletilmesi açısından elzemdir.

5 Ekim 2021Evkon Yapı

Tuzla dış cephe mantolama ekibimize göre mevsim etkilerinden ve yapısal hasarlardan korunmanın en etkili yolunu seçiyor.

28 Mayıs 2021Evkon Yapı

Dış cephe mantolama uygulaması, en basit tanımıyla bina izolasyonu anlamına geliyor.

20 Şubat 2021Evkon Yapı

Dış cephe mantolama duvar sistemini güçlendirir, dış cephe kaplaması için bir çivi tabanı sağlar ve dış elemanlara karşı bir koruma katmanı oluşturur.

Dış Cephe Mantolama

      Dış cephe mantolama işlemleri büyük öneme sahip, etki gücü yüksek olan hizmetlerden biridir. Mantolama işlemleri yalıtım olarakta bilinen ve tasarruflu sonuçlar doğuran hizmetlerdendir. Dış cephe mantolama sayesinde içerideki sıcaklık ve dışarıdaki sıcaklık dengesinin korunması amaçlanır. İçeride bulunan ısı içeride tutulurken dışarıda bulunan ısı da dışarıda kalacaktır. Dış cephe mantolama hizmeti sonrasında kışın evinizin içindeki havanın daha sıcak olması ve dışarıdan etkilenerek soğumaması amaçlanır. Aynı şekilde yaz aylarında da ev içerisinde bulunan serin hava korunarak dışarıdaki sıcak havadan daha az etkilenir. Mantolama işlemleri soba, kalorifer ve ısıtıcı kullanımında da tasarruf sağlar. Yalıtım olması nedeniyle evin içi daha hızlı şekilde ısınır veya soğur. Dış dünyadan veya binanın dışından daha az etkilenmesi sonucunda fatura giderlerinde de düşüş görülecektir. Evkon Yapı ile dış cephe mantolama işlemlerini kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz. Kurumumuz mantolama işlemleri sırasında kaliteli malzemeler kullanması nedeniyle yalıtım başarı oranı daha yüksek seviyelerde olacaktır.

Tuzla Dış Cephe Mantolama

      Tuzla dış cephe mantolama hizmeti arayışı fazla olan ilçelerin başında gelir. Tuzla bölgesi tersane, liman ve açık araziye sahip bölgelerin başında gelmektedir. Bu nedenle denize kıyısı olan bölge yoğun rüzgar ve iklim dengesizliği yaşayan alanlar arasında yerini alır. Dış cephe mantolama sayesinde yaz ve kış aylarında oluşan sıcaklık dengesizliklerinin önüne geçilerek daha konforlu yaşam alanı sağlanır. Evkon Yapı farkıyla yaptıracağınız mantolama hizmetleri sonucunda başarılı sonuca daha kısa süre de erişim sağlanmaktadır.

Şile Dış Cephe Mantolama

     Şile dış cephe mantolama ihtiyacının yaygın olduğu ilçelerden biridir. Şile bölgesi yazlık ve kışlık olarak tercih edilen nadir ilçelerin başında gelir. Normal olarak ikamet eden bireylerin haricinde Şile ilçesinde yazlığı bulunan insan sayısı da bir hayli fazladır. Bu nedenle iklim dengesizliğinin ve sıcaklık farklarının önüne geçmek için mantolama gereksinimi ortaya çıkar. Evkon Yapı sayesinde Şile bölgesi ve İstanbul genelinde her türlü dış cephe mantolama hizmeti verilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak firmamız ile önden kontak kurulması halinde başka şehirlere de hizmet verilmektedir.