İnşaat Tadilat İşleri

15 Nisan 2024Evkon Yapı

Ev veya işyerinizde tadilat yapmayı düşünüyorsanız, bu süreçte dikkate almanız gereken birçok önemli faktör bulunmaktadır.

20 Şubat 2024Evkon Yapı

İnşaat ve tadilat projeleri, genellikle bütçenin aşılmasıyla sonuçlanabilen maliyetli süreçlerdir.

16 Ocak 2024Evkon Yapı

Dinamik aydınlatma, ortamınızın atmosferini ve ruh halini değiştirmek için ışık rengini, parlaklığını ve desenini kontrol etmenizi sağlayan bir aydınlatma türüdür.

18 Aralık 2023Evkon Yapı

Tadilat, evinizin veya işyerinizin görünümünü ve işlevselliğini iyileştirmek için yapılan bir işlemdir.

20 Aralık 2022Evkon Yapı

Şile villa tadilat dekorasyon işlemleri yoğun şekilde talep gören hizmetler arasında yer alır.

6 Aralık 2022Evkon Yapı

Hayatımızın her noktasında estetik görünüm oldukça önemlidir.

21 Haziran 2022Evkon Yapı

Şile villa tadilat dekorasyon, genellikle villa yeni alındığı zaman, villanın herhangi bir yerinde problem yaşandığında veya villanın tamamı yenilenmek istendiğinde talep edilir.

13 Haziran 2022Evkon Yapı

Şile daire yenileme ile eviniz için yapılması gerekenleri belirleyebilirsiniz.

16 Mayıs 2022Evkon Yapı

Tadilat işlemi oldukça önem arz eden bir işlemdir.

15 Mart 2022Evkon Yapı

Bir inşaat sürecinin en önemli adımı olarak gösterilen elektrik tesisat işleri özenle yapılan ve tüm aşamaları sırasında kontrol gerektiren bir adımdır.

14 Şubat 2022Evkon Yapı

Evkon Yapı, Tuzla ev tadilat projeleriyle evde artık sorun olan her şeyi onarıyor, modern zamana uyarlıyor.

14 Şubat 2022Evkon Yapı

Daire yenileme hizmetleri son yılların en çok talep gören iç mimarlık çalışmalarından biri.

14 Şubat 2022Evkon Yapı

Mutfak yenileme konusunda birçok insan farklı tarzda mutfak tasarımları sevmekte ve tercih etmektedir. Bu mutfak çeşitlerini genel anlamda Ada Mutfak, Küçük Mutfak, Açık Mutfak ve Sade Mutfak olmak üzere listeleyebiliriz.

7 Şubat 2022Evkon Yapı

Evlerimizin ve içinde yaşadığımız yapıların dış dünya ile arasında bağlantı olan pencereler demir, ahşap, alüminyum ve pvc gibi maddeler ile imal edilmektedir.

21 Ocak 2022Evkon Yapı

Firmamızdan alacağınız malzeme dahil tadilat hizmetlerinde sizlere en uygun fiyatlı olacak şekilde tadilat hizmetleri sunmaktayız.

21 Ocak 2022Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri ile birlikte evinizi baştan yaratmaya hazır olun.

15 Kasım 2021Evkon Yapı

Evde değişikliğe gitmek isteyenlerin öncelikli olarak aklına gelen husus, ev tadilatı olmaktadır.

11 Ekim 2021Evkon Yapı

Beykoz ev tadilat ekibimiz, eskiyen ya da işlevsizliğiyle öne çıkan evlerdeki tadilat – yenileme çalışmalarının ne denli önemli olduğunu, evlerdeki olumlu etkilerini vurguluyor.

7 Eylül 2021Evkon Yapı

Tuzlar ev tadilat işlemleri için ise özen ve kalite istiyorsanız siz de doğru adrestesiniz demektir.

26 Temmuz 2021Evkon Yapı

Ev ya da iş yeri fark etmeksizin tüm yaşam alanları her yıl duruma göre birkaç yılda bir boya badana tadilat bakımına ihtiyaç duyuyor.

9 Temmuz 2021Evkon Yapı

Ev tadilat işleri bir evin yaşanılası hale gelmesi ya da yaşanılası özelliklerini koruması için gerekli işlerdir. Evin boya badanası, elektrik tesisatı, su tesisatı, dekorasyonu, dayanıklılığı evin sağlamlığını ve konforunu artırır.

2 Temmuz 2021Evkon Yapı

İnşaat tadilat işleri komplike bir çalışmayı temsil ediyor. İnşaatın iç ve dış cephesini güçlendirmek, değiştirmek, onarmak, geliştirmek ve daha verimli hale getirmek amacıyla yapılan tüm işlere inşaat tadilat işleri olarak bakılıyor.

23 Haziran 2021Evkon Yapı

Ev, ofis ya da yazlık gibi keyif alanlarınızda boya badana tadilat yaptırmayı planlıyorsanız eğer acele karar vermeyin.

11 Haziran 2021Evkon Yapı

İnşaat tadilat çalışmaları bilhassa çok kapsamlı ve titizlik isteyen bir süreçtir.

4 Haziran 2021Evkon Yapı

İnşaat tadilat hizmetleri çok kapsamlı ve inşaatların temelini oluşturan çalışmalardan oluşuyor.

20 Mayıs 2021Evkon Yapı

Maltepe daire yenileme çalışmalarımızda aydınlatmadan eşyaların yerleşimine, duvar tasarımından zemin kaplamasına kadar her detaya dikkat ediyoruz.

19 Nisan 2021Evkon Yapı

Her başarılı tadilat işleri, uzman planlamasının sonucudur. Bir evi yenilemenin her aşamasında, sorunsuz, güvenli bir sonuç almak için işinde uzman ve deneyimli ekiple çalışmanız önemlidir.

19 Mart 2021Evkon Yapı

Daire tadilat ve yenileme uygulamaları, pahalı, karmaşık ve zaman alıcı görünebilir.

24 Şubat 2021Evkon Yapı

Ev tadilatı ekstra masraf gibi görünebilir ama eviniz için gerekli ve önemli bir uygulamadır.

İnşaat Tadilat İşleri

      İnşaat tadilat işleri yeni veya eski dairelerde farketmeksizin uygulanan hizmet türlerinden biridir. Dairelerin dekorasyon açısından daha estetik görünüme sahip olması için inşaat tadilat işleri sık sık tercih edilir. Aydınlatma, boya badana, tadilat, onarım, ahşap merdiven, asma tavan ve birçok ekstra hizmet firmamız bünyesinde bulunur. Evkon Yapı farkıyla almak istediğiniz her türlü tadilat hizmetini kaliteli şekilde alarak yaşam alanınızı güzel hale çevirebilirsiniz. Ayrıca ev satışı veya kira getirisi elde etmek isteyen kişiler içinde inşaat tadilat işleri gerekli olacaktır. Kiraya vermeden önce tadilat yaptırmak dairenizin veya işyerinizin kira getirisini maksimum seviyeye taşır. Aynı şekilde ev satışı yapan yatırımcılar içinde tadilat işlemleri büyük önem teşkil etmektedir.

Boya Badana Tadilat

     Boya badana tadilat işlemleri isminden anlaşılacağı üzere evin veya işyerinin yenilenmesini kapsayan hizmetlerden biridir. Boya ve badana işlemleri evin veya işyerlerinin estetik açıdan üst düzey görünmesine neden olur. Estetik etkilerin haricinde boyalar hijyen açısından da önemli yere sahiptir. Yıllarca boyanmadan kullanılan mekanlar çeşitli kalorifer, soba, yemek dumanı, sigara dumanı gibi etkiler nedeniyle karararak renk değiştirir. Ayrıca iklim değişimleri sonucunda nem ve rutubet gibi durumlara da sık sık rastlanmaktadır. Boyada kabarma, dökülme ve yıpranma söz konusu olması nedeniyle boya badana tadilat işlemleri evinizi baştan yenileyecek hizmetlerin başında gelir. Evkon Yapı farkıyla evinize veya işyerinize ferahlık ve hijyenik görünüm katmanız mümkündür.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı

    Anahtar teslim ev tadilatı her türlü konut veya mesken içerisinde tercih edilen hizmetlerden biridir. Evin içerisinde yaşayan bireylerin haricinde yatırım amaçlı da kullanılan hizmetlerin başında gelmektedir. Dairelere veya evlere maksimum fiyat biçmek ve gelir miktarında artış sağlamak için evlerin yenilenmesi oldukça önemlidir. Günümüzde sadece tadilat ve onarım işlemi yaparak gelir elde eden kurumlar bulunur. Bu tarz firmalara evleri uygun fiyatla alarak bakım ve onarım yaparak kâr ekleyerek satış yapmaktadır. Bu nedenle anahtar teslim ev tadilatı sadece kiracılar veya yeni eve taşınan kişiler için gerekli değildir. Satış yapmak veya yatırım yapmak isteyen bireyler içinde oldukça önemlidir.