Ev Yenileme

20 Kasım 2023Evkon Yapı

Kadıköy'de ev yenileme, dikkatli bir planlama ve titiz bir çalışma gerektirmektedir.

23 Ekim 2023Evkon Yapı

Kartal, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Kartal, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile öne çıkan bir ilçedir.

31 Ağustos 2023Evkon Yapı

Bostancı bölgesinde profesyonel ev tadilat hizmetleri sunuyoruz. Evlerinizi modernize etmek, yenilemek veya tasarımını değiştirmek için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

22 Mart 2023Evkon Yapı

Evkon Yapı, Anadolu Yakası'nda faaliyet gösteren bir inşaat firmasıdır. Evkon Yapı, modern, şık ve konforlu daireler sunan bir şirkettir ve Anadolu Yakası'nda birçok farklı semtte proje geliştirmektedir.

14 Kasım 2022Evkon Yapı

Binalar, daireler ve işyerleri belli kullanımlar sonucunda deformasyona uğrar.

25 Temmuz 2022Evkon Yapı

Maltepe daire yenileme size beklediğiniz fırsatları sunuyor, evinizi profesyonellerle yepyeni görünüme kavuşturmanıza yardımcı oluyor.

14 Şubat 2022Evkon Yapı

Mutfak yenileme konusunda birçok insan farklı tarzda mutfak tasarımları sevmekte ve tercih etmektedir. Bu mutfak çeşitlerini genel anlamda Ada Mutfak, Küçük Mutfak, Açık Mutfak ve Sade Mutfak olmak üzere listeleyebiliriz.

10 Ocak 2022Evkon Yapı

Daire dekorasyonu denilince dairenin verimli kullanımının amaçlanması ve aynı zamanda daire genelinin isteklere yönelik şekillendirilmesi hedeflenir.

21 Aralık 2021Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri ile birlikte evinizi baştan yaratmaya hazır olun.

20 Aralık 2021Evkon Yapı

Şile Dış cephe Mantolama hizmetleri veren firmamızda sizler de kaliteli bir şekilde hizmet alabilir ve binanızın ömrüne ömür katabilirsiniz.

Ev Yenileme

Ev yenileme tadilat işleri ya yeni bir eve taşınırken ya da yıllanmış bir evde yaşarken tercih ediliyor. Mevcut evinizde zamana ve dekorasyon trendlerine bağlı olarak birçok şey sizi rahatsız etmeye başlamış olabilir. Tesisat eskimiş, parkeler demode olmuş, pencereler işlevini yitirmiş, mutfak dolapları çok eski kalmış olabilir. Tüm bunlar etkili bir ev yenileme tadilatı ile modernleştirilebilecek şeyler

Evdeki yenileme çalışmalarının hepsini aynı dönemde yaptırıp tek seferde daha hesaplı şekilde yenilenmiş bir eve kavuşmak her zaman daha mantıklıdır. Komplike çalışmalarda ev yenileme maliyeti daha ekonomik seviyelerde hallediliyor. Parça parça yaptırmak hem yorucu hem de daha yüksek maliyetli olabiliyor.

Ev yenilemenin bir diğer durağı yeni bir eve taşınmaktan geçiyor. İkinci el dairelerde neredeyse şart olan yenileme, bazen sıfır dairelerde de ortaya çıkıyor. Sıfır daire tasarımında birçok şey kullanıcıların istediği tarzda olmayabiliyor. Taşınmadan önce tüm tadilat işlemini gerçekleştirmek daha konforlu oluyor.