Tadilat İşleri

13 Eylül 2023Evkon Yapı

Kartal İnşaat Tadilatı, evlerin, işyerlerinin veya diğer mekanların yapısal özelliklerini, iç ve dış tasarımını, işlevselliğini ve estetik görünümünü iyileştirmek veya değiştirmek amacıyla gerçekleştirilen inşaat ve yenileme işlemlerini ifade eder.

26 Eylül 2022Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı profesyonel ekip ve deneyimli uzman kadrolu ekipler tarafından yapılması son derece önem arz eden kurumsal firmalar tarafından yapılması gereken önemli bir iştir.

25 Mayıs 2022Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı işlemini alanında uzman kişilerin yardımı ile iş birliği içerisinde gerçekleştirilmektedir.

1 Mart 2021Evkon Yapı

Yeni bir ev inşa etmek yerine tadilat kararı vermek, çok daha uygun maliyetlidir.

Tadilat İşleri

İnsan trafiğinin olduğu ve aktif kullanılan yapılarda eşyalar, demirbaşlar, duvarlar bile eskir, tadilata ihtiyaç duyar. Yapılardaki tadilat işleri, yapıların maddi değerini artırırken yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı oluyor. İşbu sebeple çatıdaki problem, duvarlardaki aşınmalar, yalıtımdaki geçirgenlik, tesisattaki sızıntılar, dış cephedeki dökülmeler, kapılardaki yıpranmalar ve benzeri sorunlar ekibimize teslim ediliyor!

Evkon Yapı, yaşadığınız sıkıntıları ve ihtiyaç duyduğunuz tadilat işlerini memnuniyetle üstleniyor, profesyonel çözümler geliştiriyor. Evinizin standardını yükselten, size emlak değeri kazandıran dekorasyon ve tadilat işleri için ekibimize güvenebilirsiniz. Ekibimiz uygun bütçelerle nitelikli hizmetler veriyor, memnuniyetinizi kazanıyor. Hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz size en iyi teklifi vermek için hazır bekliyor.