Anahtar Teslim Ev Tadilatı

28 Nisan 2023Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı, müşterilerin evlerinin yenilenmesi, düzenlenmesi veya onarılması gibi inşaat işleriyle ilgili tüm süreçleri bir müteahhit veya bir yapı şirketi aracılığıyla yönettiği bir hizmettir.

29 Mart 2023Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı, ev sahiplerinin evlerindeki değişiklikler ve iyileştirmeler için bir hizmettir.

27 Aralık 2022Evkon Yapı

Firmamız içerisinde yer alan hizmetlerden birisi de anahtar teslim ev tadilatı işlemleridir.

5 Ekim 2022Evkon Yapı

Anahtar teslim olan ev tadilatı işleri genel olarak yeni taşınılan ya da eski evlere uygulanan bir işlemdir.

26 Eylül 2022Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı profesyonel ekip ve deneyimli uzman kadrolu ekipler tarafından yapılması son derece önem arz eden kurumsal firmalar tarafından yapılması gereken önemli bir iştir.

4 Ağustos 2022Evkon Yapı

Ev sahibinin isteğine uygun hale getirilmesi için komple bütün alanlardaki tadilat ve tamirat işlemlerine anahtar teslim ev tadilatı denilmektedir.

25 Mayıs 2022Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı işlemini alanında uzman kişilerin yardımı ile iş birliği içerisinde gerçekleştirilmektedir.

13 Nisan 2022Evkon Yapı

Ev tadilatı, bir kişinin evini yenileme ve değiştirme işlemidir. Ev tadilatlarının amacı mevcut bir evin içini ya da dışını değiştirmek ve yenilemektir.

14 Şubat 2022Evkon Yapı

Evkon Yapı, Tuzla ev tadilat projeleriyle evde artık sorun olan her şeyi onarıyor, modern zamana uyarlıyor.

21 Ocak 2022Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri ile birlikte evinizi baştan yaratmaya hazır olun.

21 Aralık 2021Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri ile birlikte evinizi baştan yaratmaya hazır olun.

7 Eylül 2021Evkon Yapı

Tuzlar ev tadilat işlemleri için ise özen ve kalite istiyorsanız siz de doğru adrestesiniz demektir.

2 Temmuz 2021Evkon Yapı

İnşaat tadilat işleri komplike bir çalışmayı temsil ediyor. İnşaatın iç ve dış cephesini güçlendirmek, değiştirmek, onarmak, geliştirmek ve daha verimli hale getirmek amacıyla yapılan tüm işlere inşaat tadilat işleri olarak bakılıyor.

30 Nisan 2021Evkon Yapı

Anahtar teslim ev tadilatı profesyonel ekip ve deneyimli uzman kadrolu ekipler tarafından yapılması son derece önem arz eden kurumsal firmalar tarafından yapılması gereken önemli bir iştir.

1 Mart 2021Evkon Yapı

Yeni bir ev inşa etmek yerine tadilat kararı vermek, çok daha uygun maliyetlidir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı

   Anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri fazla şekilde rağbet görmektedir. Özellikle yeni ev satın alan bireyler eve yerleşmeden önce köklü şekilde değişim isteğinde bulunurlar. Yeni alınan evlerde hijyenik, estetik görünen, göze hoş gelen ve kaliteli şekilde dizayn edilmiş dairelere yerleşmek daha mantıklı olacaktır. Yerleşim sağlandıktan sonra tadilat işlerinin zor olması nedeniyle taşınmadan önce tercih sebebi haline gelen hizmetlerin başında gelir. Anahtar teslim ev tadilatı sadece ev alımı sonrasında rağbet görmez. Aynı zamanda kiracı olarak oturmak isteyen bireylerinde taşınmadan önce tercih ettikleri hizmetler arasında yerini alır. Firmamız Evkon Yapı her türlü tadilat, bakım ve onarım hizmetini sizlere sunar. İhtiyacınız olan dekorasyon işlemleri ve çeşitli tesisat problemleri hızlı şekilde çözümlenerek anahtar teslim ev tadilatı işlemleri tamamlanmış olunur. Firmamız bünyesinde yer alan elemanlar ve mühendisler alanlarında uzman kişilerden oluşur. Aynı şekilde şirketimiz içerisinde yer alan dekorasyon işleri ile uğraşan mimarlarımızda tecrübeli ve profesyonel kişilerden meydana gelmektedir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla ile istediğiniz yardımı firmamız farkıyla almanız mümkün olacaktır.

   Anahtar teslim ev tadilatı içerisinde birçok işlemi veya aşamayı barındırır. Tadilat işlemleri sırasında ilk olarak tesisat sistemleri elden geçirilir. Ardından aydınlatma ve elektrik gibi ayrıntılara inilerek kaliteli şekilde tadilatın devam etmesi sağlanır. Duruma göre alçı, merdiven, kartonpiyer ve badana gibi işlemlerde yapılmaktadır. Kısacası ev ile ilgili gerekli görülen her türlü ayrıntı yenilenerek yepyeni ve tertemiz daire elde edilir. İşlem sadece dairelerde değil aynı zamanda işyerlerinde de yapılabilmektedir. Bu nedenle istediğiniz alanda tadilat gereksiniminiz bulunması halinde firmamız Evkon Yapı ile kontak kurmanız mümkündür. Şirketimiz uzun yıllardır sektörde varlık gösteren tecrübeli ve işinin ehli kurumların başında gelir. Müşterilerimizin isteklerine göre özel dekorasyon hizmetlerimizde bulunmaktadır. Mobilya seçimi ve ev dizaynı gibi konularda da iç mimarlarımız sizlere profesyonel şekilde yardımcı olacaktır. Kurumumuz bünyesinde yer alan çalışanlarımız yeterli teknik bilgi ve kapasiteye sahip kişilerden oluşmaktadır. İstediğiniz şekilde ev veya işyerlerinizin tadilatı ve dekorasyon işlemleri yapılarak anahtar teslim şekilde sizlere verilir.